Установка встановлення кухонного подрібнювача харчових відходів в Києві за доступною ціною

Що з себе представляє встановлення диспоузера


Встановлення подрібнювача харчових відходів позбавляє вас від необхідності тримати під раковиною відро для сміття, що закономірно призводить до появи неприємних запахів. Ви зможете відправляти залишки їжі безпосередньо в раковину, і при цьому не турбуватися про те, що труби можуть засмітитися. Після встановлення подрібнювача харчових відходів у вас значно скоротиться кількість сміття, що позитивно впливатиме на гігієну вашого будинку.

Доставка, встановлення і підключення подрібнювача харчових відходів в цілому включають цілий ряд сантехнічних і електромонтажних робіт, тому, навіть при наявних у вас навичках, ми рекомендуємо здійснювати це завдання за допомогою фахівців. Грамотно встановлений диспоузер забезпечить довгу надійну експлуатацію і безпеку використання. Наша компанія займається встановленням практично усіх видів побутової техніки, у тому числі установкою і підключенням диспоузеров усіх марок. Досвідчені фахівці швидко і якісно зроблять усі необхідні роботи в короткі терміни. Зазвичай це відбувається наступного дня після купівлі; впродовж 2-х годин після доставки вам товару, майстер зв'яжеться з вами і домовиться про час приїзду за вказаною вами адресою. Середня тривалість стандартного встановлення і підключення диспоузера до готових виходів - 60 хв. Час може бути довільно збільшений у разі проведення додаткових сантехнічних робіт, що виходять за рамки базової установки по ціні 999 грн.

Встановлення подрібнювача харчових відходів нашими фахівцями в середньому складає 999 грн! *

  ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ВАРТОСТІ ПОСЛУГИ!
* 
Вказана ціна 999 грн включає вартість робіт в м. Києві по демонтажу встановленого у Вашу мийку сифона, встановленню і закріпленню диспоузера і пневмовимикача, підключенню до готових виходів в каналізацію, просвердлення отвору для пневмокнопки (крім стільниць та мийок з натурального каменю). Ціна не включає перенесення кухонних меблів, роботу з єлектрикою, встановлення та монтаж розеток або подовжувачів, доп. витратні матеріали для монтажу зливних труб або шлангів. Під базовою установкою мається на увазі монтаж та кріплення подрібнювача до мийкі з підготовленими вільними отворами для зливу, із наступним виведенням заздалегідь придбаних з'єднувальних труб у систему каналізації.

УВАГА!
Наша компанія не займається ремонтом подрібнювачів відходів або будь-яких інших харчових утилізаторів. Інтернет-магазин ДИСПОУЗЕР може допомогти з встановленням кухонного подрібнювача, але ніяк не допоможе безпосередньо з ремонтом, тому важливо розуміти: ремонтом диспозерів чи усуненням серйозних проблем з офіційно ввезеною в Україну технікою займаються виключно уповноважені сервісні центри. Усі контакти вказані у гарантійних талонах або паспортах, що додаються до приладів.


ДЕЯКІ ОСОБЛИВОСТІ ВСТАНОВЛЕННЯ ДИСПОУЗЕРІВ
 

Диспоузер встановлюється під мийку і під'єднується до системи каналізації. Оскільки подрібнювач є електричним приладом, для нього знадобиться розетка 220 В, причому бажано, щоб вона була заземленою і вологозахищеною.

Слід звернути увагу на те, що труба, за допомогою якої прилад буде з'єднаний з каналізацією, повинна бути гладкою. Гофрований пластик може з часом засмітитися залишками їжі і стати джерелом неприємних запахів у вашій кухні.

Використання диспоузера цілком безпечно. При випадковому попаданні в отвір диспоузера веделки, ложки, ножа або інших столових приладів, спрацьовує захист і прилад відключається; після видалення стороннього предмета робота поновиться.

Встановлення подрібнювачів харчових відходів можна здійснювати в різні мийки. Як у подвійні, так і в одинарні. Є лише одно обмеження - діаметр зливного отвору, т.зв. європейського стандарту 3 1/2"( 89-90 мм).

Подрібнювач можна встановити навіть у багатосекційні мийки. Проте варто знати, що якщо прикріпити до мийки подрібнювач не складе особливих труднощів, то врізання в каналізаційну трубу повинен робити досвідчений слюсар-сантехнік. Для цього можна звернутися в Міську службу побутового сервісу, або скористатися нашими майстрами.


Схема встановлення подрібнювача харчових відходів:

  • Для підключення подрібнювача харчових відходів - у визначеному місці виводиться окрема розетка із заземленням. 
  • Диспоузер закріплюється безпосередньо під мийкою і під'єднується до каналізаційної труби. 
  • На раковину або на розсуд в стільницю встановлюється пневматична кнопка включення диспоузера. 
  • Завершальним єтапом є перевірка системи на герметичність і працездатність.

ВІДЕО