Залиште свої контактні дані та ми Вам передзвонимо | |
Ім'я | |
Телефон | |
Залиште свої контактні дані та ми Вам передзвонимо | |
Ім'я | |
Телефон | |
Встановлення подрібнювача харчових відходів позбавляє вас від необхідності тримати під раковиною відро для сміття, що закономірно призводить до появи неприємних запахів. Ви зможете відправляти залишки їжі безпосередньо в раковину, і при цьому не турбуватися про те, що труби можуть засмітитися. Після встановлення подрібнювача харчових відходів у вас значно скоротиться кількість сміття, що позитивно впливатиме на гігієну вашого будинку.
Доставка, встановлення і підключення подрібнювача харчових відходів в цілому включають цілий ряд сантехнічних і електромонтажних робіт, тому, навіть при наявних у вас навичках, ми рекомендуємо здійснювати це завдання за допомогою фахівців. Грамотно встановлений диспоузер забезпечить довгу надійну експлуатацію і безпеку використання. Наша компанія займається встановленням практично усіх видів побутової техніки, у тому числі установкою і підключенням диспоузеров усіх марок. Досвідчені фахівці швидко і якісно зроблять усі необхідні роботи в короткі терміни. Зазвичай це відбувається наступного дня після купівлі; впродовж 2-х годин після доставки вам товару, майстер зв'яжеться з вами і домовиться про час приїзду за вказаною вами адресою. Середня тривалість стандартного встановлення і підключення диспоузера до готових виходів - 60 хв. Час може бути довільно збільшений у разі проведення додаткових сантехнічних робіт, що виходять за рамки базової установки по ціні 899 грн.
► Встановлення подрібнювача харчових відходів нашими фахівцями в середньому складає 899 грн! *
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ВАРТОСТІ ПОСЛУГИ!
* Вказана ціна 899 грн включає вартість робіт в м. Києві по демонтажу встановленого у Вашу мийку сифона, встановленню і закріпленню диспоузера і пневмовимикача, підключенню до готових виходів в каналізацію, просвердлення отвору для пневмокнопки (крім стільниць та мийок з натурального каменю). Ціна не включає перенесення кухонних меблів, роботу з єлектрикою, встановлення та монтаж розеток або подовжувачів, доп. витратні матеріали для монтажу зливних труб або шлангів. Під базовою установкою мається на увазі монтаж та кріплення подрібнювача до мийкі з заздалегідь підготовленими вільними отворами для зливу, з наступним виведенням заздалегідь придбаних з'єднувальних труб у систему каналізації.
УВАГА!
Наша компанія не займається ремонтом подрібнювачів відходів або будь-яких інших харчових утилізаторів. Інтернет-магазин ДИСПОУЗЕР може допомогти з встановленням кухонного подрібнювача, але ніяк не допоможе безпосередньо з ремонтом, тому важливо розуміти: ремонтом диспозерів чи усуненням серйозних проблем з офіційно ввезеною в Україну технікою займаються виключно уповноважені сервісні центри. Усі контакти вказані у гарантійних талонах або паспортах, що додаються до приладів.
Диспоузер встановлюється під мийку і під'єднується до системи каналізації. Оскільки подрібнювач є електричним приладом, для нього знадобиться розетка 220 В, причому бажано, щоб вона була заземленою і вологозахищеною.
Слід звернути увагу на те, що труба, за допомогою якої прилад буде з'єднаний з каналізацією, повинна бути гладкою. Гофрований пластик може з часом засмітитися залишками їжі і стати джерелом неприємних запахів у вашій кухні.
Використання диспоузера цілком безпечно. При випадковому попаданні в отвір диспоузера веделки, ложки, ножа або інших столових приладів, спрацьовує захист і прилад відключається; після видалення стороннього предмета робота поновиться.
Встановлення подрібнювачів харчових відходів можна здійснювати в різні мийки. Як у подвійні, так і в одинарні. Є лише одно обмеження - діаметр зливного отвору, т.зв. європейського стандарту 3 1/2"( 89-90 мм).
Подрібнювач можна встановити навіть у багатосекційні мийки. Проте варто знати, що якщо прикріпити до мийки подрібнювач не складе особливих труднощів, то врізання в каналізаційну трубу повинен робити досвідчений слюсар-сантехнік. Для цього можна звернутися в Міську службу побутового сервісу, або скористатися нашими майстрами.
► Схема встановлення подрібнювача харчових відходів:
ВІДЕО